Dołączył: 28 Lut 2010
Posty: 411

Ostrzeżeń: 0/500

PostWysłany: Nie 20:51, 17 Paź 2010    Temat postu: iaM vs st|r 2-4

Za tydzień, czeka nas ostatni mecz fazy grupowej ligi ENL, naszym przeciwnikiem będzie st|r, przeciwnik z kategorii mocnych, jakkolwiek zdecydowanie w naszym zasięgu. Co musimy zrobić? Tylko wygrać, innego wyniku nawet nie biorę pod uwagę.

Arrow A07-Race

Mapy są już na serwerze War, więc zapraszam do ostrego trenowania.
Jeśli chcemy myśleć o spokojnym wyjściu z grupy to musimy wygrać z st|r. Nie ma co się oglądać na Storm!, zresztą trudno oczekiwać, aby nie wygrali gładko z ExE.
Tak więc Panowie ostro do treningu, tak abyśmy wygrali nadchodzący mecz bez żadnego ale!!
Szczegóły w późniejszym terminie.

eenax

Dołączył: 19 Cze 2010
Posty: 244

Skąd: Ostrów Wielkopolski

PostWysłany: Nie 21:02, 17 Paź 2010    Temat postu:

Dobra ludzie, aby wyjść z grupy na 1 miejscu, czyli aby grać z EXPLODE, z którymi mamy szanse, a nie z RtA, to MUSIMY wygrać ten mecz co najmniej 5-1! Tak więc trenować równie ostro jak na stormów, a nawet ostrzej! ]POKAŻMY NA CO NAS STAĆ, SHOW THEM IAM POWAAAA!!!

Ostatnio zmieniony przez eenax dnia Nie 21:03, 17 Paź 2010, w całości zmieniany 1 raz
utopjec

Dołączył: 26 Mar 2010
Posty: 787

Skąd: wrocław

PostWysłany: Nie 22:28, 17 Paź 2010    Temat postu:

Dodam tylko, że ST|R będzie czuć się dobrze na tych mapach (A i B), nie sugerujcie się ich słabymi czasami dzisiaj. Nie grał chociażby Always.

5:1 wygrać będzie ciężko.
- w treningu nie omijajcie nie lubianych przez was map i nie skupiać się na tych, które się lubi.
- to że w 15 minut umiecie walnąć super czas, nie znaczy, że potraficie dojechać do mety w 5 minut (vide: c06 Smile

Go Go Go, stać Was na finał z RTA, nie przesuwajcie tego finału na ćwierćfinały!!!

Ostatnio zmieniony przez utopjec dnia Nie 22:29, 17 Paź 2010, w całości zmieniany 1 raz

raptiz napisał:

a 2 miejsce oznacza natknięcie się na RTA<!!!!!> w ćwierćfinałach..
nic więcej nie trzeba dodawać ^_^

eenax

Posty: 244

PostWysłany: Pon 13:03, 18 Paź 2010    Temat postu:

To ja dodam: Tak więc, aby jeszcze cokolwiek ugrać w tej lidze, musimy WYSOKO wygrać z SpeedTracks Reloaded! WALCZYMY O WSZYSTKO ALBO NIC!!! ALL OR NOTHING!!!

raptiz

Posty: 316

PostWysłany: Pon 16:54, 18 Paź 2010    Temat postu:

nareszcie sie dowiedzialem jakie jest rozwiniecie skrotu str :d
a co jesli wygramy tylko 4-2 ?? wtedy beda liczone małe punkty czy co sie stanie ? bo w pkt i mapach bedziemy mieli tylko samo co storm :]

eenax

Posty: 244

PostWysłany: Pon 17:06, 18 Paź 2010    Temat postu:

Nie wiem, ale nie myślmy o 4-2! Myślmy o 6-0, 5-1 MINIMALNIE, WE HAVE TO DESTROY THEM!

Very Happy

Ostatnio zmieniony przez utopjec dnia Pon 19:16, 18 Paź 2010, w całości zmieniany 1 raz
Ślepy

Dołączył: 29 Mar 2010
Posty: 170

PostWysłany: Pon 20:54, 18 Paź 2010    Temat postu:

Jak to nie ma?

Ostatnio zmieniony przez Ślepy dnia Pon 20:55, 18 Paź 2010, w całości zmieniany 1 raz
eenax

Posty: 244

PostWysłany: Pon 21:14, 18 Paź 2010    Temat postu:

Piszę tak aby zaznaczyć powagę sytuacji, tak więc TRENIĆ, TRENIĆ, TREEENIIIIIĆĆĆĆ!!!!!

Ostatnio zmieniony przez eenax dnia Pon 21:14, 18 Paź 2010, w całości zmieniany 1 raz

PostWysłany: Nie 11:22, 24 Paź 2010    Temat postu:

Gramy na naszym serwerze o 20.00, hasło dostaniecie na gg, a oto proponowany skład który może ulec zmianie:
D-2; Hells, Kurpes, Sprajt, Enax, Raptiz, rez, Blind Peny, Bolo
B14: Parti, Kurpes, Sprajt, Hells, Blind, rez. Peny, Enax, Bolo
A13: Kurpes, Patrix, Raptiz, Enax, Peny, rez. Czitos, Hells, Parti, Blind
A07: Kurpes, PEny, Ace, Parti, Blind, rez. Enax
D08: Sprajt, Kurpes, Bolo, Hells, Raptiz, rez. Enax, Blind, Parti
ST.B3: Sprajt, Blind, Hells, Enax, Kurpes, rez. Koll, Parti, Czitos, Peny

Proszę o trening wszystkich mapek, musimy wygrać przynajmniej 5-1!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Liczę że wszyscy przybędąSmile

utopjec

Posty: 787

PostWysłany: Pon 9:45, 25 Paź 2010    Temat postu:

Widać nad obozem iam zapadła głucha cisza. Cóż napiszę co myślę, może to będzie wzięte pod uwagę :p

Oczywiście nie uważam, że to jakaś wielka porażka. Przede wszystkim była to porażka psychiczna. Ludzie, własne nerwy Was pokonały. Fajnie, jak widać, jak się motywujecie do treningu itd. Ale takie emocje jakie rozpętaliście wczoraj, to była przesada. Nie spinajcie się tak, to tylko gra Very Happy

A teraz moje uwagi do kurpesa: nie możesz pozwalać, by taka atmosfera panowała w chacie. Myślisz, że jak nakurwujesz, to będą ludzie lepiej jeździć, w dodatku capslockiem?? Chcąc nie chcąc, ktoś jadąc właśnie ostatni zakręt na st b3, widzi, że na chacie ktoś capslockiem nawala z milionem wykrzykników, spróbuje to przeczytac w trakcie jazdy i efekt: dekoncentracji. lol zamiast zmotywować, zdekoncentrowałeś - jak to się mogło stać? :p

Ogólnie z ilością waszych bluzg na chacie mam zamiar walczyć

A więc po pierwsze: spokój i opanowanie, kurwować można przy zachęcaniu do treningów, ale nie podczas meczu. Mecz i tak wystarczającą dozę adrenaliny daje. Spokojnie kurpi, oni wiedzą, że mają dojechać, nie musisz im powtarzać. To po pierwsze.

Po drugie, moim zastrzeżeniem jest zła taktyka treningu. To fajnie, że potrafią w 20 minut zrobić dedi, ale lepiej jakby umieli sensownie dojechać w 5 minut. Zawsze byłem zwolennikiem kwalifikacji, a do wczorajszego meczu były one niezbędne, na każdej mapie była sytuacja jak tydzień temu na b11. Może ktoś z 6 lub 7 localu pojechałby lepiej, bo ma lepszy reg? pytanie już bez odpowiedzi

Po trzecie sytuacja z Oopsem skandaliczna. Oopsowi wczoraj odbiło neokidowska faza i wszyscy dobrze o tym wiedzieli. Było widać, że nie da rady zrobić dobrego wyniku. Lepiej było go zbanować przed meczem, niż dopuszczać do gry. Dałeś mu zagrać, chociaż wiedziałeś, że nie zagra dobrze. To była zła decyzja pod wpływem emocji.

No cóż, mecz uwalony minimalnie. Jak zwykle zdarzyły się nieobecności, one też swoje zaważyły. Drugi tydzień z rzędu mogliśmy wygrać, ale nerwy i niedoróbki.
Kilku zawodników odnotowało bardzo dobre mecze, niektórym zdarzały się dzikie wpadki.

Podsumowując, za dużo nerwów, za mało koncentracji. Głowa do góry

czitos

Dołączył: 05 Mar 2010
Posty: 443

Skąd: Bielsko-Biała

PostWysłany: Pon 10:33, 25 Paź 2010    Temat postu:

Odemnie krótko . Z obserwacji to Boty znów zawiodły . kwalifikacje , owszem ale w dzień meczu ( 30 min przed wyznaczoną godziną meczu )

Parterro

Dołączył: 26 Lut 2010
Posty: 3

Skąd: Płock

PostWysłany: Pon 12:12, 25 Paź 2010    Temat postu:

a ja powiem tylko tyle, ze wyszla ostra chujnia. mecz byl do wygrania 6-0 i nikt mi nie powie ze nie bo dobrze pojechali tylko na a07. I sprawdza sie to, ze nawet jesli ktos zrobil tmx to wcale nie znaczy ze pojedzie cos w 5min. Pewnie zaraz ktos mi wyjedzie ze jestem cwany bo jechalem tylko 2 mapy. ale uwazam ze lepiej sie przygotowac porzadnie z 2 map nawet nie robiac dedi czy tmxow ale dobre regi, niz nakurwiac boterskie czasy na 6 mapach raz na 20 minut bez zadnego rega. Poza tym szkoda tego meczu gdyz moglismy ich wbic w ziemie, zeby nie mieli nic do powiedzienia. ale coz. nie zawsze wychodzi po naszej mysli. Trzeba trenowac i napierdalac dalej ;d

eenax

Posty: 244

PostWysłany: Pon 12:56, 25 Paź 2010    Temat postu:

Podpisuję się pod kolegą Partim. Mogliśmy zrobić im z dupy jesień średniowiecza, niestety, nie tym razem. Ale to nie jest powód aby się poddawać, doskonale wiemy na ile nas stać, na o wiele więcej niż na meczu ze stormami czy z STr. Wszyscy to wiemy. Pozostaje nam tylko naprawić błędy z tej ligi. Osobiście proponuję wprowadzenie kilku reform:
1) Trening stosownie do czasu/trybu jazdy. Np. TA 5 min na meczu, mapy na WARze po 5 minut, bez możliwości resa/skipa.
2) Obowiązkowe kwalifikacje na dzień przed meczem. Ten, kto nie będzie na kwalifikacjach, nie jedzie w meczu. Z kwalifikacji będzie się ustalać skład.
3) Ignory dla gadających na chacie podczas meczu. Niezależnie od tego czy to gracz naszej drużyny, czy przeciwnej.

Ktoś za/przeciw?

bolo

Dołączył: 18 Mar 2010
Posty: 117

Skąd: Grudziądz

PostWysłany: Pon 13:01, 25 Paź 2010    Temat postu:

sory ze mnie nie było/miałem formata i do teraz nie mam sterowników i nie moge odpalić tm:(

utopjec

Posty: 787

PostWysłany: Pon 13:33, 25 Paź 2010    Temat postu:

eenax napisał:

- imo przez pierwsze 2-3 dni, TA 20 minut może być z możliwością repl/skip
- ale potem już TA 5 minut, jak na meczu, bez skipów

- dzień przed meczem może być obowiązkowy trening (ale nie musi, niech ludzie trenują, jak chcą)
- kwali imo powinno być godzinę przed meczem (wiemy dzięki temu, że w tym dniu jest zawodnik dobrze dysponowany (nie ma kaca, nie jest chory, nie ma kompa zepsutego, nie ma jakichś mega lagów i będzie na meczu - same plusy )
- kwali powinno być dla top 10 w localach (pewność, że dana osoba cokolwiek treniła, top 10, by była rywalizacja o dobry czas)

tu wystarczy ustalić przed meczem (również z przeciwnikami), że w trakcie mapy mówimy tylko w sytuacjach kryzysowych,
go go każdemu się może wypsnąć, więc to trzeba zaznaczyć przed meczem, że i takie rzeczy będą tępione, ja się chętnie tym zajmę Very Happy

Ostatnio zmieniony przez utopjec dnia Pon 13:36, 25 Paź 2010, w całości zmieniany 2 razy
Hitman

Dołączył: 07 Paź 2010
Posty: 104

PostWysłany: Pon 14:19, 25 Paź 2010    Temat postu:

hasło dostaniecie na gg

Napisał ktoś tak ale hasła nie dostałem wiec nie wiem co sie działo na serwerze nawet wyniku nie znam... Mógłby ktoś ss wstawić z każdej mapki ?
Co do ignorów ja sie zgadzam ktoś sie odezwie podczas meczu to wiadome...
Treningi tak jak uto pisał ;p

kurpes

Posty: 207

PostWysłany: Pon 16:34, 25 Paź 2010    Temat postu:

Najapierw screeny potem troche komentarza odemnie i odpowiedź na wasze sugestie, pytania i uwagi.

D08 (st|r winner)

Moje zdanie wygląda tak: Byłem bardzo zadziwino czasami kilku graczy, niestety na -.
Skład był niemal optymalny, brakowało Bola i Kniazia ale obaj się usprawiedliwili, mówi sie trudno, kocha się dalej.
Jak chyba zauważyliście po przegraniu stadiuma myślałem że mnie rozniesie przed komputerem, po tylu godzinach treningu i takich wynikach na tej mapie nie zrobic nawet .5x??? Sie pytam jakim cudem??
Potem było troche lepiej ale ostatnie 3 mapy no to słów brak, o ile na A07 mogę mieć wyrzuty co do siebie to na A13 i na D08 to wstyd mi poniekąd za was, no przepraszam ale tak jest, wygrali z naprawde mocno średnimi czasami,nie wątpie że mogliśmy to przegrać ale dlaczego w takim stylu?
Ja chyba widzę jedną z przyczyn a oto ona: Trenowaliście niektórzy w niedziele od południa do wieczora niemal bez przerwy, w moim przypadku kończy się to fatalną formą i w waszym jak widać też, nauczcie się, że trenujemy do soboty, w niedziele przypomnienie map po 5 minut i tyle! wchodzimy i na meczu wpadają dobre czasy.

Teraz odpowiedź na posty powyżej:
Uto zarzuca mi bluzgi i przesadne motywowanie was, no i się z nim zgadzam, bo jak chyba widzieliście nigdy tak się nie zachowywałem ale nigdy też nie bylem na was tak wkurwiony jak wczoraj!Co do tego że nie było porząku no to by problem z tym kto miał go zaprowadzać, jak jest York to robimy to wymiennie, zależy który z nas siedzi na specu, ostanio jestem sam i nie mam czasu dawać ignorów bo ja musze napisać skład, zrobić screena, dać resa i sprawdzić ilość zawodników po obu stronach i czy zgadza się to kto jedzie ze składem, a do tego naogół jadę wszystkie mapy i muszę zrobić dobre czasy, więc nie mam czasu uspokajać innych i dawać ignory!!!Wybaczcii ale jestem człowiekiem i mam ograniczenia związane z czasem.

Co do treningu to jazda po 20 minut ma swoje plusy szczególnie na poznanie i wytrenowanie mapek, w sobote mieliście po 7,5 minut a w niedziele po 5 minut, wydaje mi się że to wystarczy na przyzwyczajenie się, ale jak widać nie, naprawimy to.

Sytuacja z Oopsam, no on tą mape umiał, wiedziałem że w najlepszym wypadku zagramy z RTA i odpadniemy w następnym tygodniu, on krótko mówiąc mi przeszkadzał a i sądzę, ze nie tylko mi.

Sprawa kwalifikacji, proponuje robic to systemem ze kwalifikacje robimy o 19.20 zeby wyrobi sie z czasem i wiedziec kto ma dyspozycje, kwali w sobote moze byc niemozliwe do zrobinia bo ja pracuje czesto w soboty do 20, do domu wracam o 20.30 i jade na impreze, i wydaje mi sie ze nie tylko ja tak mam, jesli kwali to niedziela przed meczem.

Uwagi partiego sluszne i zgadzam sie z nimi, ale sa osoby ktore musza jechac wiecej niz 2 mapy bo taka jest potrzeba i mozliwosci czesci z nas(przyklad ja)

Enax ignory na czacie za przesadne gadanie, ok, ale potrzebna jest do tego osoba ktora nie jezdzi zbyt wiele map jak nie ma Yorka, sam nie dam rady wszystkiego ogarnac.

Hitman co do otrzymywania hasla, dostaja go osoby ktore jada w meczu, reszcie nie jest ono potrzebne, musi wam wystarczyc relacja dzieki screenom, bo serwer nie pomiesci wszystkich chetnych.Wczoraj ledwie weszli ci co mieli jezdzic.

Jesli kogos rozprasza pisanie na czacie to na czas jazdy mozna go wylaczyc, wystarczy nacisnac *na numerycznej i po sprawie!

To chyba tyle na chwile obecna, jak mi sie cos przypomni to dam posta jeszcze, i na pewno wyciagne wnioski z meczu wczorajszego.

Mam pomysl co by zrobic w ten weekend bo nie mozemy sie nudzic i nic nie robic, ale napisze wam dzis wieczorem albo jutro popoludniem.

Sory ze od polowy pisze bez polskich znakow ale mam lekka awarie systemu i jakies dziwne bledy, mysle ze nie jest to wielki problem.

Kolejne uwagi i propozycje mile widziane.

Ostatnio zmieniony przez kurpes dnia Pon 17:24, 25 Paź 2010, w całości zmieniany 5 razy
Hitman

Posty: 104

PostWysłany: Pon 17:08, 25 Paź 2010    Temat postu:

A propo porzadku w sensie chat-owym moge zajać sie ja bo jak narazie z moim skillem krucho ;d a wiec mapek nie jezdze, a siedze cicho jak mysz pod miotlą na specie Razz

utopjec

Posty: 787

PostWysłany: Pon 17:22, 25 Paź 2010    Temat postu:

Hitman napisał:

ty się lepiej bierz za trening, albo za techy, a nie będziesz się w stróża bawił Very Happy

PostWysłany: Pon 18:19, 25 Paź 2010    Temat postu:

prosilbym bym tylko o ponowne wrzucenie screenow, najlepiej na imageshacka bo ta stronka cos nie ogarnia i nie mozna ich zobaczyc ;d

Yorktown

Posty: 411

PostWysłany: Wto 16:45, 26 Paź 2010    Temat postu:

Wiele już tu zostało napisane, a ja zastosuje się do mojej zasady: "nieobecny traci" - jako nieobecny nie wypowiadam się jak było.
Szkoda, że przegrana, lecz nie ma co się oglądać w przeszłość, trzeba patrzyć w przyszłość - wyciągając odpowiednie wnioski tylko wzmocnimy się.
Oby takich wyników było jak najmniej. Teraz bierzmy się ostro za trening na mecz z SSC.

raptiz

Posty: 316

PostWysłany: Śro 14:59, 27 Paź 2010    Temat postu:

Trzeba to potraktowac jako kolejne nabyte doswiadczenie. Jakby na to nie patrzec to z pol roku temu nawet bysmy nie marzyli o tym by chocby zremisowac ze stormem, str, ńp lub takimi team'ami. Fajnie ze doganiamy swiatowa czolowke i ze juz nie duzo nam do nich brakuje.

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum www.iamteamtm.fora.pl Strona Główna -> Turnieje Nadeo / European Nadeo League Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)